województwo: Dolny Śląsk
źródło: komunikat prasowy

1. Ogłoszenie w portalu dodać może każdy internauta. Użytkownicy, którzy założą konto w serwisie mogą edytować, usuwać, przedużać opublikowane ogłoszenia. Ogłoszenia dodane przez zalogowanych użytkowników publikowane są bez konieczności akceptacji przez administratora. Ogłoszenia dodane przez Gości (użytkowników niezalogowanych) publikowane będą po zaakceptowaniu przez admistratora. Nie ma możliwości ich wcześniejszego usunięcia, modyfikacji. Każdy użytkownik może bezpłatnie i bez ograniczeń przeglądać zawartość serwisu.

2. Do korzystania z serwisu niezbędne jest urządzenie połączone z siecią internet, wyposażone w przeglądarkę obsugującą typowe standardy (https, html, css).

3. Serwis korzysta z plików cookies zgodnie z zasadami opisanymi w polityce cookies.

4. Założenie konta w serwisie wymaga wypełnienia formularza i podania wszystkich wymaganych danych, w szczgólności nazwy użytkownika, adresu e-mail, hasła. Rejestracja użytkownika wymaga potwierdzenia przy pomocy linku przysłanego na wskazany adres e-mail.

5. Konto w serwisie może założyć osoba w wieku minimum 16 lat. W przypadku osób młodszych administrator prosić będzie o potwierdzenie zgody na rejestracją przez osobę dorosłą.

6. Podne dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z zasadami podanymi w klauzulach informacyjnych.

7. Administrator serwisu zatrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń naruszających obowiązujęce przepisy, niejednoznacznych, niezrozumiałych, niezgodnych z prawdą.

8. Dodawane ogłoszenia muszą być napisane w języku polskim, bez słów uważanych za wulgarne lub obraźliwe. Treść ogłoszeń nie może nikogo obrażać.

9. Dodanie ogłoszenia następuje po wypełnieniu formularza. Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych, wskazanych gwiazdją (*).

10. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń dublujących się, dodowanych wielokrotnie, dotyczących tego samego przedmiotu. 

11. Ogłoszenie publikowane będą również na fanpage ds21.pl na facebook'u.@DolnySlask21

12. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z serwisu zgodnie z celem jego utworzenia. W szczególności do niepodejmowania działań, któe mogłyby zakłócić działanie serwisu, nieprzesyłania innym użytkownikom treści naruszających przepisy, niedotyczących opublikowanego ogłoszenia, niewprowadzania administratora i inyych użytkowników w błąd.

13. Każdy użytkownik może zgłosić administratorowi podejrzenie naruszenia zasad. W tym celu można wykorzystać opublikowany na stronie formularz lub opisać naruszenie w mailu wysłanym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu, skargi i reklamacje można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.